vrtání a řezání do betonu

Diamantová technika profesionálů
ve vašich službách

Články partnerů 1

ODKAZY | ČLÁNKY 1 | ČLÁNKY 2

Optimalizace webu pro internetové vyhledávače.

SEO pro internetové vyhledávače Provedeme SEO pro vyhledávače vašeho webu nebo e-shopu tak, aby byl připraven se umístit na předních místech ve vyhledávačích podle vámi stanovených klíčových slov. Investice do SEO, kterou uděláme se vám zcela určitě vyplatí. SEO vašeho webu nebo e-shopu provedeme komplexně od počáteční analýzy až po pravidelnou správu webu i jeho SEO abychom vám zajistili přední pozice ve vyhledávačích. Kvalitně provedenou SEO pro vyhledávače vám zvýšíme návštěvnost, tržby i zisk. Pokud potřebujete konzultaci, analýzu webu, SEO pro vyhledávače, budování odkazů nebo dáváte přednost trvalé a dlouhodobé spolupráci v oblasti SEO pro vyhledávače, pak neváhejte a kontaktujte nás. Jsme přesvědčeni, že vám dokážeme pomoci.

Vinylové podlahy – populární volba pro váš interiér

Vinylové podlahy Chcete-li kvalitní podlahu s jedinečným designem, mimo jiné inspirovanou kůží, břidlicí a dřevem, která má přirozeně vypadající strukturovaný povrch vyrobený nejmodernější technologií. Pak volte vinylové podlahy PERGO. Vinylová podlaha PERGO je měkká na dotek a příjemná na chůzi. Je také nesmírně odolná, zachová si svůj elegantní vzhled po dlouhou řadu let. Odolnost proti vlhkosti , ohnivzdornost, antistatické vlastnosti a antialergické vlastnosti to vše je charakteristické pro vinylové podlahy PERGO. Tyto kvalitní podlahy mají jednoduchou údržbu – vrstva PUR je činí odolnými vůči špíně a umožňují čištění bez námahy. Instalace vinylové podlahy je možné provádět dvěma způsoby - lepením na podklad, nebo jako plovoucí pomocí CLICK systému.

Opravy elektromotorů a čerpadel

Provádíme opravy a revize elektromotorů i pohonů v rozmezí od 0,005 kW do 100 kW. Opravíme speciální elektromotory, stejnosměrné elektromotory i střídavé elektromotory. Opravujeme také elektromotory synchronní a asynchronní, rotační frekvenční měniče a ventilátory. Provádíme i navíjení a převíjení elektromotorů ve vlastní naviárně.
Opravujeme průmyslová čerpadla včetně dodávky a montáže. Opravujeme všechny značky kalových čerpadel a ponorných čerpadel, také teplovodních oběhových čerpadel. Opravujeme také vibrační čerpadla , vertikální čerpadla a ponorná čerpadla. Mimo opravy elektromotorů a čerpadel, prodáváme nové elektromotory a čerpadla.

Dodáváme plastové karty pro logistiku

Plastové karty Plastové karty nalézají v logistice stále širší uplatnění.

Vyjdeme-li z definice, že logistika je organizace, plánování, řízení a pohyb zboží od vývoje a nákupu, přes výrobu a distribuci v souladu s objednávkou koncového zákazníka tak, aby byly splněny všechny požadavky soudobého trhu při minimálních nákladech, jedná se o činnost velmi rozsáhlou. Přitom nesmíme zapomínat, že v současné době je zvláštním druhem zboží i informace a někdy člověk samotný.

Plastové karty v logistice tak nabízí nepřeberné množství možností uplatnění. Plastové karty v logistice mohou být s inteligencí i bez inteligence. Je jen na Vás kde, kdy a jak plastovou kartu ve svém podnikání použijete.

Jak mohou plastové karty pomoci při plnění vašich úkolů rychleji, bezpečněji a bez zbytečných komplikací?
Nabízíme řešení pro výrobu vysoce kvalitních plastových karet pro dopravu, které kladou zvýšené požadavky na mechanickou odolnost, trvanlivost, bezpečnost - tyto plastové karty jsou vyráběny speciální technologií. Výměnou Vašich papírových karet za odolnější plastové karty, ušetříte uživatelům čas a peníze.

Výroba nábytku z masivu, lamina, dýhy a voštiny

Výroba atypického nábytku

Formou zakázkové výroby umíme vyrobit jakýkoliv kus nábytku nebo sestavy. Závisí to jen na vašich požadavcích a představách.
Pro dosažení jedinečného výsledku poskytujeme naším zákazníkům možnost volit nejen použitý materiál, ale především širokou škálů barev, laků, kování, nábytkových doplňků.
Zákazníkům také poskytujeme poradenství, takže doporučíme nejvhodnější provedení nábytku, povrchovou úpravu i použité materiály podle jejich představ a možností, náš atypický nábytek uspokojí i nejnáročnější zákazníky


aktualizace: 24. září 2014